XXIV Niedziela Zwykła, rok B (15.09.2019 r.)

XXIV Niedziela Zwykła, rok B (15.09.2019 r.)
 1. Spotkanie dla Rodziców Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w piątek, 20.09.2019 R. o godz. 19:00 W Domu Akcji Katolickiej, stara kaplica.
 2. Od dzisiejszej niedzieli do 22 września obchodzone są w Kościele kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 3. Dzisiaj w ramach akcji Biała Niedziela od godz. 8.00 do godz. 14.00 przy Domu Akcji Katolickiej będzie można oddać honorowo krew, a w namiocie, będzie można zrobić bezpłatne badania. Szczegółowe informacje na plakacie.
 4. Dzisiaj Rada Dzielnicy Konstantynów zaprasza na charytatywny Festyn Rodzinny w SP nr 57 przy ul. Krasińskiego 7. Szczegółowe informacje na plakacie.
 5. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek znajdujących się w kościele są przeznaczone na „Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu”.
 6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
 7. a) w poniedziałek (16. 09) – Św. Korneliusza, p., i Cypriana, bp., mm., wspom.
 8. b) w środę (18.09) – Św. Stanisława Kostki, z., patrona Polski, święto. Msza św. w intencji młodzieży z naszej parafii będzie w niedzielę 22 września o godz. 18.00.
 9. c) w piątek (20. 09) – Św. Andrzeja Kim Taegon, prb., Pawła Chong Hasangi i Tow., mm., wspom.
 10. d) w sobotę (21.09) – Świętego Mateusza, Ap., Ew., święto.

Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie we wtorek o 18:45 w Kaplicy.

Chór Parafialny „Familia” wznawia w poniedziałek 16 września, próby po przerwie wakacyjnej. Zapraszamy chórzystów a także osoby chętne, obdarzone dobrym głosem, które chciałyby wspólnie z nami śpiewać “Bogu na chwałę i ludziom na pożytek”. Bardzo potrzebujemy nowych głosów.Próby chóru odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w Domu Parafialnym w sali nr 12. Osoby zainteresowane więcej informacji o chórze znajdą na stronie internetowej naszej parafii.

Msza św. i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie w czwartek o 18:00

 1. Do środy 18 września będzie stał koło plebanii kontener na makulaturę.
 2. Zapisy uczniów klas VIII SP przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w kancelarii i zakrystii do końca października 2019 r.
 3. Dziękujemy za ofiary składane na remont kościoła. W dalszym ciągu można zabierać koperty znajdujące się na skarbonach z drukiem „Ofiara na remont Kościoła”.
 4. Prasa katolicka do nabycia w witrynie księgarskiej: W „Niedzieli” artykuł: W szkole Maryi, a w „Gościu Niedzielnymartykuł: Pod Krzyżem najjaśniej.
 5. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła do Pana:

Śp. Irena Wysocka z ul. Różanej w 95 roku życia

                                                         Wieczny odpoczynek…

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.