XVIII Niedziela Zwykła, rok A (06.08.2017 r.)

XVIII Niedziela Zwykła, rok A (06.08.2017 r.)
  1. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii. Mamy do spłacenia projekt na ogrzewanie podłogowe i nową posadzkę. W ramach termomodernizacji wymieniliśmy już okna w kuchni. W tym tygodniu zamontujemy witraż Św. Judy Tadeusza przy ołtarzu. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Ksiądz Proboszcz i przedstawiciele naszej Parafii w czwartek odwiedzą pielgrzymów z naszej Parafii jak również z dekanatu. Pragniemy zawieść prowiant dla całej grupy II, której przewodnikiem jest Ks. Mariusz. Wychodząc z Kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na zakup potrzebnych produktów.

 1. Przypominamy, że we wszystkie niedziele w sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.30, zaś w tym okresie poza Mszą św. o godz. 18.00 będzie Msza św. dodatkowa o godz. 19.30.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  a) 9 sierpnia (środa) – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  b) 10 sierpnia (czwartek) – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  c) 11 sierpnia (piątek) – Wspomnienie św. Klary, dziewicy
 3. W środę 09 sierpnia zapraszamy do naszego Kościoła o godz. 19.00 na Mszę D-Dur ANTONINA DVORAKA w wykonaniu Solistów i Chóru Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie „Lutnia Lubelska”
 4. Msza św. w intencji Ojczyzny w czwartek o 18:00. Po Mszy czuwanie modlitewne o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi, Ewangelii.
 5. Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 19:30. Zapraszamy ze świecami na procesję maryjną.
 6. Prasa katolicka do nabycia w witrynie księgarskiej. Są również do nabycia pamiątki z 30 rocznicy pobytu Jana Pawła II w naszej parafii: album, książka, obrazki, magnesy, znaczki pocztowe z naszej parafii oraz kartki pocztowe.
 7. W minionym tygodniu odeszli do Pana:

Śp. Janina OGONOWSKA, l. 82, z ul. Romantycznej 10.

Wieczny odpoczynek…

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.