XV Niedziela Zwykła, rok B (14.07.2019 r.)

XV Niedziela Zwykła, rok B (14.07.2019 r.)
  1. Przypominamy, że we wszystkie niedziele w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.30, zaś w tym okresie dodatkowa Msza św. o godz. 19.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  3. a) we wtorek (16. 07) – NMP z Góry Karmel, wspom.
  4. W ramach Festiwalu Organowego w środę 17 lipca o godz. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert pt. Muzyka Polska i Światowa. Georgij Agratina fletnia Pana, cymbały Robert Grudzień – organy, fortepian
    Szczegółowe informacje o artystach na plakacie.
  5. Nasza parafia zaprasza w ramach akcji Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie na zabawy dla dzieci w każdy czwartek lipca przy placu kościelnym od godz. 10.00 do 13.00.
  6. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zapisy na 41. Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, również można wspierać fundusz „Idę z Tobą”. Opłata uczestnika jak w poprzednich latach 75 zł.
  7. Rycerstwo Niepokalanej organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa w dniu 28 lipca 2019 r. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Wilna w dniach od 27 do 29 września 2019 r. Zapisy w witrynie księgarskiej.
  8. Zapraszamy do naszej księgarni, która poleca cotygodniową dobrze znaną prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość niedzielny”, „Różaniec” oraz tygodniki dla dzieci i młodzieży: „Mały Gość Niedzielny” i „Miłujcie się!”. Wiele ciekawych książek i dewocjonaliów. Koniecznie czytajmy wydawnictwa katolickie.

 

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.