V Niedziela Zwykła, rok A (09.02.2020 r.)

V Niedziela Zwykła, rok A (09.02.2020 r.)
 1. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii. Ofiary przekazywane w kopertach w styczniu wyniosły 17.970 zł, a na konto parafialne wpłynęło 5.115 zł.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  a) w poniedziałek(10. 02) – Św. Scholastyki, dz., wspom.
  b) w piątek (14. 02) – Św. Cyryla, mn., i Metodego, bp., patronów Europy, święto.
 3. W poniedziałek 10 lutego Msza św. o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny, po Mszy nabożeństwo.
 4. We wtorek 11 lutego w uroczystość Matki Bożej z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych parafian na Mszę św. o godz. 12.00 i 18.00 połączoną z udzieleniem Sakramentu namaszczenia chorych. Do kaplicy o godz. 10.45 zapraszamy wszystkich chętnych i chorych na czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem. Rodziny prosimy o pomoc ludziom chorym i w podeszłym wieku w przybyciu do Kościoła. W sobotę 15 lutego zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 12.00, a po Mszy na spotkanie przy herbacie w Ośrodku dla Seniorów przy kancelarii.
 5. Ofiary zbierane do puszki w następną niedzielę 16 lutego będą przeznaczone na „Fundusz Wschodni”.
 6. Za tydzień w niedzielę 16 lutego o godz. 10.00 Msza św. oraz spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

 

 1. Nasza parafia organizuje PIELGRZYMKĘ NA PODKARPACIE w dn. 24 – 25 KWIETNIA 2020 (piątek-sobota) W programie: Leżajsk, Markowa, Jarosław, Wielkie Oczy. Koszt: 230 zł obejmuje przejazd, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w Leżajsku oraz wyżywienie. Dokładne informacje w gablocie.
 2. 8. Prasa katolicka do nabycia w witrynie księgarskiej: W „Niedzieli” artykuł o naszej parafii na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan: Bliżej Chrystusa, bliżej siebie, i dodatek: Modlitwy o miłość, a w „Gościu Niedzielnymartykuł: Przeszłość rządzi światem. Witryna księgarska poleca również Modlitewniki Róż Różańcowych i Modlitewniki Maryjne.
 3. W minionym tygodniu odeszli do Pana:

Śp. Tadeusz Kamiński z ul. Fantastycznej w 69  roku życia

Śp. Alicja Sławek z ul. Jutrzenki w 79  roku życia

Śp. Lechosław Siczek z ul. Różańcowej w 70  roku życia

Wieczny odpoczynek…

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.