V Niedziela Zwykła, rok B (04.02.2018 r.)

V Niedziela Zwykła, rok B (04.02.2018 r.)
 1. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  a) w poniedziałek (05. 02) – św. Agaty, dz., m., wspom.
  b) we wtorek (06. 02) – św. Pawła Miki i Tow., mm., wspom.
  c) w sobotę (10. 02) – św. Scholastyki, dz., wspom.
 3. Za tydzień w niedzielę 11 lutego będziemy gościć Ks. Daniela Hinc z Tanzanii, który wygłosi Słowo Boże i będzie zbierał ofiary.
 4. Za tydzień w niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych parafian na Mszę św. o godz. 11.30 połączoną z udzieleniem Sakramentu namaszczenia chorych. Rodziny prosimy o pomoc ludziom chorym i w podeszłym wieku w przybyciu do Kościoła. Na tę uroczystość zapraszamy również wszystkich duszpasterzy służby zdrowia i wszystkich pracowników służb medycznych. Po Mszy zapraszamy na spotkanie w Domu Akcji Katolickiej.
 5. Ofiary zbierane do puszki w następną niedzielę 11 lutego będą przeznaczone na „Fundusz Wschodni”.
 6. Przypominamy że w środę 07 lutego nie ma konferencji przedmałżeńskiej.
 7. Dzień Skupienia dla narzeczonych w tym roku w naszej parafii w II Niedzielę Miesiąca o godz. 15.30 w sali parafialnej. Pierwszy Dzień Skupienia w niedziele 11 lutego.
 8. W roku Ducha Świętego Koła Różańcowe wraz z innymi wspólnotami parafii Świętej Rodziny organizują dla wszystkich chętnych rekolekcje w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, w dniach 25-27 kwietnia br. Koszt – 280 zł (wyżywienie + transport). Informacje i zapisy do końca lutego w zakrystii oraz kancelarii parafii. Informacje szczegółowe w gablocie parafialnej.
 9. Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi zaprasza na Dzień Otwarty w lutego w godz. od 10.00 do 13.30. Szczegółowe informacje na plakatach.

9a. W przyszłą sobotę, 10 lutego zapraszamy na modlitwę za Ojczyznę – Msza św. o godz 10 i Różaniec po niej. Dzisiaj Msza św. o 8:30 w intencji członków Żywego Różańca a po niej spotkanie w Starej Kaplicy.

 1. Prasa katolicka do nabycia w witrynie księgarskiej. W niej wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła. W „Niedzieli” artykuł: „”, a w „Gościu Niedzielnym” artykuł: „”. Jest także do nabycia książka „W promieniach łaski” z okazji 35 – lecia naszej parafii w kwocie 20 zł.
 2. W minionym tygodniu odeszli do Pana:

     Śp. z ul. w roku życia

Wieczny odpoczynek…

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.