Ogłoszenia Duszpasterskie Parafii Świętej Rodziny w Lublinie na XXIX Niedzielę Zwykłą, Rok B (17.10.2021 R.)

Ogłoszenia Duszpasterskie Parafii Świętej Rodziny w Lublinie na XXIX Niedzielę Zwykłą, Rok B (17.10.2021 R.)
 1. Przypominamy o obowiązku noszenia w Kościele masek zakrywających usta i nos.
 2. Przez cały październik nabożeństwo różańcowe w naszym Kościele odprawiane jest w dni powszednie o godz. 17.15 i w niedzielę o godz. 17.30. Zgodnie z tradycją zapraszamy wspólnoty modlitewne do prowadzenia nabożeństwa różańcowego o godz. 11.30 w kaplicy MBNP i  w Ogrodzie Różanym o godz. 19.00.
 3. Dzisiaj, na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy modlić się w intencji nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po Mszy zapraszamy nauczycieli na spotkanie na plebanii.
 4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz.18.00. Spotkanie odbędzie się w kościele.
 5. Dzisiaj, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na wymianę dachu na naszym Kościele.
 6. Od dzisiaj, będzie można pobrać karty wypominkowe ze stolików i w domu wypisać imiona naszych bliskich zmarłych.
 7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
 8. a) w poniedziałek (18.10) – Św. Łukasza, Ew., święto. Msza św. w intencji Pracowników Służby Zdrowia w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, przy ul. Staszica 16a w Lublinie. Mszy św. będzie przewodniczył Biskup Józef Wróbel.
 9. b) w środę (20.10) – Św. Jana Kantego, prb., patrona diecezji, wspom.
 10. c) w piątek (22.10) – Św. Jana Pawła II, p., wspom. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00. O godz. 21.00 zapraszamy do Kościoła na Apel Jasnogórski.
 11. Od poniedziałku, 18 października do soboty 23 października ofiary zebrane do puszek przeznaczone będą na „Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego”.
 12. W czwartek, 21 października po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
 13. W piątek, 22 października o godz. 19.00 zapraszamy do obejrzenia retransmisji w TVP 3 Koncertu z okazji  43 Rocznicy Pontyfikatu Jana Pawła II i 30 Rocznicy Stowarzyszenia „Misericordia”.
 14. Za tydzień w niedzielę, 24 października o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert przygotowany przez znany w całej Polsce pt. CIVIS CHRISTI Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Tysiąclecia. Teksty i muzyka: Roman Kołakowski, reżyseria: Agata Klimczak – Kołakowska i Leszek Zduń. Szczegóły na plakacie.
 15. Za tydzień w niedzielę, 24 października po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.
 16. Za tydzień w niedzielę, 24 października ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na misje „ Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary”.
 17. Prasa katolicka jest do nabycia w witrynie księgarskiej. W „Niedzieli” polecamy artykuł: „Chrystus w centrum modlitwy różańcowej”, a w „Gościu Niedzielnym” artykuł: „Tylko Ktoś wychowa Kogoś”.
 18. W ubiegłym tygodni z naszej parafii odeszła do Pana :

Śp. Julia Judycka z ul. Fantastycznej w 72 roku życia

 

 

 

 

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.