Oaza Młodzieżowa

oazamlodziezowabanner

Czekamy na ciebie w salce na plebanii kościoła Świętej Rodziny na Czubach. 🙂

-Czego można się spodziewać na spotkaniu?

Zaczynamy zawsze od modlitwy, choćby krótkiej, czasami któryś z naszych przystojnych chłopców zagra jakąś pieśń na gitarze. Często pracujemy w grupach, czytamy Słowo Boże, dyskutujemy na ważne dla nas, niekiedy trudne tematy.

-Czy trzeba się zapisywać?

Nie. Jeśli chcesz brać udział w spotkaniach, po prostu na nie przychodzisz. Nie ma listy, sprawdzania obecności itp.

-Jeśli masz jakieś głębsze pytania i szukasz na nie odpowiedzi – przyjdź.

Jeśli chciałbyś(chciałabyś) po prostu spotkać się i porozmawiać z ciekawymi ludźmi – to również przyjdź.

Opiekunem Wspólnoty jest ks. Marcin Wyszyński

Strona internetowa Oazy Lubelskiej

Ruch Światło Życie – oaza młodzieżowa. Jest to wspólnota zrzeszająca młodych ludzi. Jej głównym celem jest formowanie młodzieży i wspieranie jej w dążeniu do Chrystusa. Ruch Światło Życie rozwija zainteresowania, przybliża do Boga, uczy odnajdywania tej najważniejszej Miłości w innych. Spotkania jest to wspaniała okazja, aby poznać innych ciekawych ludzi, ale przede wszystkim poznać samego siebie.

Nasze spotkania odbywają się w każdy piątek o 19 w salce nr 13 (obok Radia Plus Lublin). Zapraszamy młodzież od 7 klasy wzwyż. Odwiedź nas na fb, Śledź relacje ze spotkań:
https://www.facebook.com/OazaRodzinaLublin/

Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo v Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwoMiejsce na świadectwov Miejsce na świadectwo Miejsce na świadectwo

Testimonial Świadectwo
Świadectwo

Strona ogólnopolska

Blog Wspólnoty

W przygotowaniu...