III Niedziela Zwykła, rok C (27.01.2019 r.)

III Niedziela Zwykła, rok C (27.01.2019 r.)

 1.Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jesteśmy wdzięczni za bardzo życzliwe przyjęcie i ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Jana Pawła II pod dyrygenturą ks. Tomasza Lisieckiego.
 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00 gościmy ks. Łukasza Kukiera z zespołem muzycznym z Bełżyc
 3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa o stałych godzinach.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:a) w poniedziałek (28. 01) – Św. Tomasza z Akwinu, prb., dK., wspom.
  b) w czwartek (31. 01) – Św. Jana Bosko, prb., wspom.
  c) w sobotę (02. 02) – Ofiarowanie Pańskie, święto. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 12.00, 16.30 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
 5. Za tydzień w niedzielę 03 lutego ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.
 6. W uroczystość Matki Bożej z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii w niedziele 10 lutego zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11.30 w intencji chorych wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy spotkanie w sali parafialnej.
 7. Organizujemy pielgrzymkę w dn. od 25 do 26 kwietnia do Kodnia, Kostomłotów, Pratulina, Serpelic i Grabarki. Koszt 150 zł. Zapisy w kancelarii i zakrystii.
 8. Trwają pracę instalacji ogrzewania na prezbiterium. Wejście od zakrystii jest nieczynne. WC jest otwarte codziennie od 7.00 do 19.00 przy salach parafialnych nad kawiarenką.
 9. Prasa katolicka do nabycia w witrynie księgarskiej. W niej wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła. W „Niedzieli” artykuł: Komandosi w habitach, w „Gościu Niedzielnym” artykuł o Światowych Dniach Młodzieży w Panamie: W tym szaleństwie jest metoda a w dodatku film DVD Bóg nie umarł 2, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, dla młodzieży czasopismo Miłujcie się. Jest także Rycerz Niepokalanej i świece gromniczne.
 10. W minionym tygodniu odeszła do Pana:

Śp. Janina Gierczyńska z ul. Różanej w 75 roku życia

Wieczny odpoczynek…

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.