XVII Niedziela Zwykła, rok A (26.07.2020 r.)

XVII Niedziela Zwykła, rok A (26.07.2020 r.)
 1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów. Zbierane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na zakup i dostarczenie pojazdów dla misjonarzy pracujących w różnych zakątkach świata.
 2. Przypominamy, że we wszystkie niedziele w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 16.30, ale będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 19.30. 
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  a) w środę (29.07) – Św. Marty, wspom.
  b) w piątek (31. 07) – Św. Ignacego z Loyoli, prb., wspom.
 4. W poniedziałek (27.07) Apostolat Cudownego Medalika zaprasza na Mszę Świętą o godz. 18:00 i spotkanie wszystkich chętnych w kaplicy.
 5. W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin – Czuby zapraszamy do naszego kościoła w środę, 29 lipca o godz. 19.00 na koncert „Nadzieja dla świata. Modlitwa o ustanie pandemii koronawirusa”. Wystąpią: Alicja Węgorzewska – mezzosopran, Karol Lizak – tenor, Robert Grudzień – organy, fortepian. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie parafialnej.
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa o stałych godzinach.
 7. Wspólnota Żywego Różańca z naszej parafii zaprasza w sobotę, 1 sierpnia na pielgrzymkę autokarową do Wąwolnicy. Wyjazd o godz. 8.00. Koszt 50 zł. (autokar i obiad). Opłaty w dniu dzisiejszym w Witrynie Księgarskiej.
 8. Za tydzień, w niedzielę 2 sierpnia, z racji pierwszej niedzieli miesiąca ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
 9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego Kościoła składane do kopert, na tacę i na konto parafialne. W związku z wieloma  pytaniami dotyczącymi  złożenia ofiary na tacę czy za odprawioną Mszę św. informujemy, że można je  wpłacać na konto naszej parafii, z dopiskiem czego dotyczy ofiara. Numer konta znajduje się na stronie internetowej naszej parafii i na tablicy ogłoszeń.
 10. Z powodu konieczności wymiany mieszków w naszych organach, ogłaszamy dodatkową zbiórkę na ten cel. Ofiary można przekazywać na konto naszej parafii z dopiskiem: na remont organów. Całkowity koszt wymiany wynosi 45 tys. zł. Na stronie internetowej parafii została ogłoszona akcja na rzecz organów
 11. Niedziela oraz Gość Niedzielny są do nabycia w Witrynie Księgarskiej. W Niedzieli do przeczytania m.in. artykuł: Kościelny alfabet pandemii, a w Gościu Niedzielnym artykuł: Najważniejsza babcia.
share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.