XV Niedziela Zwykłą, rok A (12.07.2020 r.)

XV Niedziela Zwykłą, rok A (12.07.2020 r.)

1.Przypominamy, że we wszystkie niedziele w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.30, ale będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 19.30.

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  a) w poniedziałek (13.07) Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, wspom.
  b) w środę (15. 07) – Św. Bonawentury, bp., dK., wspom.
  c) w czwartek (16. 07) – NMP z Góry Karmel, wspom.
 2. W poniedziałek 13 lipca Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo fatimskie.
 3. W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin – Czuby zapraszamy do naszego kościoła w środę 15 lipca o godz. 19.00 na recital fortepianowy w 210 rocznicę urodzin Fryderyka Chopina. Wystąpi: Karol Garwoliński. Szczegółowe informacje w gablocie parafialnej.
 4. Informujemy, że ze względu na stan epidemii w naszej Ojczyźnie Pierwsza Komunia Św. w roku 2021 odbędzie się w sobotę 22 maja w dwóch grupach, o godz. 10.00 – kl. III a, b, c i o godz. 12.00 – kl. III d, e, f.
 5. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego Kościoła składane do kopert, na tacę i na konto parafialne. W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi  złożenia ofiary na tacę czy za odprawioną Mszę św. informujemy, że można je  wpłacać na konto naszej parafii, z dopiskiem czego dotyczy ofiara. Numer konta znajduje się na stronie internetowej naszej parafii i na tablicy ogłoszeń.
 6. Z powodu konieczności wymiany mieszków w naszych organach, ogłaszamy dodatkową zbiórkę na ten cel. Ofiary można przekazywać na konto naszej parafii z dopiskiem: na remont organów. Całkowity koszt wymiany wynosi 45 tys. zł. Na stronie internetowej parafii została ogłoszona akcja na rzecz organów.
 7. Niedziela oraz Gość Niedzielny są do nabycia w Witrynie Księgarskiej. W Niedzieli do przeczytania m.in. artykuł: Złodzieje dusz , a w Gościu Niedzielnym artykuł: Opiekun na czas burzy.
share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.