XIV Niedziela Zwykła rok C (03.07.2016 r.)

XIV Niedziela Zwykła rok C (03.07.2016 r.)

 

Dziękujemy za ofiary na tacę przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  a) we środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  b) w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli.
 2. Spotkanie rodzin przyjmujących pielgrzymów podczas ŚDM odbędzie się dzisiaj o godz. 19:00 w Kawiarence pod Radiem eR.
 3. W przyszłą niedzielę 10 lipca zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii w ramach podjętej Krucjaty Różańcowej. Msza św. o godz. 18, po Mszy czuwanie z różańcem w ręku. Zapraszamy wszystkich kochających Ojczyznę.
 4. Przyjmujemy zapisy na Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 5. Przypominamy, że we wszystkie niedziele w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.30.
 6. 6. Trwa Jubileuszowy XX Międzynarodowy Festiwal Organowy. Szczegóły środowych koncertów na ulotkach, które można pobrać ze stolików oraz na stronie internetowej festiwal.rodzina.lublin.pl.
 7. 7. Jak słyszeliśmy w komunikacie z racji rocznicy Cudu Lubelskiego dziś przed Archikatedrą Lubelską Msza św. o godz. 19.00
 8. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie z ks. Marcinem, we wtorek 5 lipca o godz. 19:00 w Sali 12 na plebanii. Prosimy przynieść karty kolonijne i umowy.
 9. Radio Er od 1 lipca rozpoczyna szóstą edycję akcji  „Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie”. Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00. W naszej parafii spotkania i zabawy będą odbywały się przez lipiec i sierpień w piątki. Szczegółowe informacje dostępne są na plakatach oraz na stronie internetowej www.radioer.pl
 10. Prasa katolicka do nabycia w witrynie księgarskiej. „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, dla dzieci „Mały Gość”, dla młodzieży „Wzrastanie”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do Pana:

 

Śp. Tadeusz Jaworski  z ul. Przedwiośnie w 66 roku życia

Śp. Karolina Woźniak z ul. Dziewanny w 23 roku życia

Wieczny odpoczynek …

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *